Stoktan Teslim, 625,00 TL + KDV ( Masa Tablası Hariç )

Satışını yaptığımız açık alan ısıtma masa ayağı ile müşterilerinize kışın soğuk günlerinde bahçe keyfi yaşatabilirsiniz. Alttan ısıtmalı masalar, diğer ısıtma sistemlerine göre kurulum maliyeti düşük olduğu gibi enerji tüketiminde son derece düşüktür. 3 saatte yaklaşık 1,00 TL gibi bir enerji maliyeti vardır.

Isıtıcılı masa ( Ufolu Masa) müşteri yoğunluğuna göre çalışacağı için yani masada müşteri varsa çalıştırabilirsiniz, buda enerji maliyetini düşürür.  kullanmış olduğunuz masaların tablasını ısıtıcılı masa ayağı üzerine monte edilebilir.

Farklı renk ve yükseklik ölçüleri için firmamızla irtibata geçiniz.

Teknik Özellikleri:

1500w karbon flement ısıtıcı. ( 5000 – 8000 saat çalışma ömrü )
Etrafa yaydığı kırmızı renk ışıkla işletmenize artı değer katarak ilgi çekmesine neden olur.
Haricen 220 v elektrik prizi ( cep telefonu vb şarj için )
360 derecelik açıyla etrafını ısıtma özelliği
Tamamı statik boya  renk: siyah (farklı renk seçenekleri için irtibata geçiniz)
Yükseklik: 72 cm
Alt ayak ve üst tabla bağlantı: 40*40 cm
Orta genişlik: 25*25 cm
Koli ebatları: yük:72 cm, en:42 cm, boy:42 cm

Kışları yaz sıcaklığına çeviren alttan ısıtmalı masa, Ufolu Masa;

alttan ısıtmalı masa çalıştığı zaman rengi ile dikkat çekmektedir. Böylece kafe ve restaurantlarda kendini belli ederek sıcak yer arayan müşterilerin en çok tercih ettiği mekanlardır.

Ufolu masa 3 saatte 1 TL gibi çok düşük bir enerji ihtiyacı ile diğer pahalı ısıtma sistemlerinden daha tasarrufludur. Böylece kısa zamanda kendini amorti etmektedir. Herhangi bir yakıt yanması olmadığı için CO2 Emisyonsuz çevre dostu bir ürün, gaz olmadığı için baş ağrısı ya da koku sorunu yoktur.

Masa altında olan açma kapama düğmesi kişiye ısıyı kontrol imkanı sağladığı gibi müşteri olmadığı zamanlarda kapalı konumda tutularak enerji tasarrufu sağlamaktadır. Soğuk kış günlerinde müşteriler üşümediğinden bahçeli açık mekanlarda daha fazla vakit geçirmektedir.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (8 Kişi oy verdi, 5 üzerinden ortalama puan: 4,13. Bu yazıya oy vermek ister misiniz?)
Loading...