Firmamız tarafından bayilikler verilecektir.

Bu konuda misyonu ve vizyonu olan firmalar ile iyi bir partner olmayı hedefliyoruz.
Bayilik ön başvuruları için lütfen bizimle iletişime geçiniz. Sizlerde yüksek ücret ödemeden kendi işinizin sahibi olabilirsiniz.
Firmamız ve ürünlerimiz ile bilgi almak, Bayilik koşullarını konuşmak ve bayilik almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
 
Firmamız uzun süre ARGE çalışması sonucunda yeni bir yöntem olan Ismarlama Dijital Baskı zemin kaplama tekniği ile zeminlere resim uygulaması yapmaktadır. Ürünlerimizde kalite, görsellik ve dayanıklılık ön planda tutulmuştur.

Ismarlama Dijital Baskı yöntemi ile yapılan baskılar çok canlı renklerden oluşup, size istediğiniz resmi uygulama özgürlüğü sunar. Ayrıca grafikerlerimiz sizlerin talepleri doğrultusunda özel tasarımlar yaparak mekânlarınızın daha da şık hale gelmesini sağlıyor. Bu uygulamalar kimyasal aşınmalara oldukça dayanıklıdır, günlük temizlik maddeleri rahatlıkla kullanılır. Ayrıca bu teknik ile basılmış ürünler güneş ışıklarına karşı UV dayanımlı ürünler olup solmadan kullanılabilir.

Kısaca Bayilik Şartları
Nüfusu 1 milyondan fazla şehirlerde kuzey ve güney olmak üzere 2 ana bayii; nüfusu 1 milyondan az şehirlerde 1 ana bayii verilirken satıcı bayii için sayı sınırlamamız bulunmamaktadır.
Satıcı bayilerimizin tedarikçisi, varsa şehrindeki ana bayilerimiz yoksa bulunduğu bölgeye yakın bir ana bayimiz olacaktır.
 
Bayilik Destekleri
Eğitim Desteği, Bölge Koruması, Ürünlerin Reklam Giderleri, Katalog, Web Sitesi

Detaylı Bilgi İçin, firmamız ile irtibata geçiniz.