Hijyen ve sağlık hayatımızın en önemli konuları arasındadır. Sağlıklı bir yaşam için sağlıklı bir eve ve kişisel temizliğimize oldukça fazla önem vermemiz gerektiği açık bir gerçektir. Evinizin her alanının ayrı bir temizliğe ihtiyacı olduğu gibi her alanın temiz kalması içinde bazı yardımcılara ihtiyacımız olduğu da gerçektir. Oturma odası, salon mutfak koridor hepsi hemen kirlenmeyen yerler arasında sayılabilir.
Ancak wc ve banyolarda durum bu şekilde değil, bu alanlarda temizliğe daha çok önem vermek ve sağlığımız açısından buraları daha temiz tutmak gerekir. Bu iki kişisel alanın içinde de banyolar ayrı bir önemlidir.

Sağlığımız için sürekli ve düzenli olarak duş almak gerekir, duş almanın amacı kirlerden arınmak olduğu için sağlıklı ve temiz bir banyo içinde mutlaka duşakabin sahibi olmalısınız. Duşa kabinler yapılışı amacı banyoda etrafa su sıçramaması ve kişisel mahremiyetin en üst şekilde korunmasıdır. Duşa kabinler kullanıldığında kişisel temizliğiniz sırasında ortaya çıkan kirli ve hijyenik olmayan su etrafa saçılmayacak ve banyolarınız her zaman daha düzenli ve temiz olacaktır. 

Duşa kabinler temizlenmesi açısından da oldukça kolay olduğu için sağlıklı bir şekilde duş alabilir ve banyonuzun hijyenini hep sağlayabilirsiniz. Duşa kabin almaya karar verdiğiniz zaman iyi bir piyasa araştırması ile hem sağlık açısından, hem kalite bakımından kullanılan malzemeler ve üretici firma desteği oldukça önemli.

3 Boyutlu Duşa Kabin,
Genellikle sürgülü olmak üzere cam ya da plastikten bir kapısı mevcut olup banyoda küvetin üstüne monte edilir ve duş alırken suyun dışarı sıçramasına engel olur.

Kullanım
musteri
Oval asimetrik küvet üzerifiyat-al
2 Sabit, 2 Çalışır sistem
Standart Yükseklik
h:150 cm
Profil Renkleri
Beyaz – Mat Eloksal – Parlak Eloksal – İnoks – Siyah – Altın Sarısı            

Aşağıdaki Telefon Numarasını Arayarak Özel Fiyat Talebinde Bulunabilirsiniz.  

                                                                                          

3 Boyutlu Duşa Kabinlerde Toplu Siparişlerinizde ÖZEL FİYATLAR
Kişiye Özel Duşa Kabin Çalışması
İstenilen Ölçülerde ve istenilen görsel çalışması ile 3 boyutlu Duşa Kabin
Fiyatlara KDV dahil değildir.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (7 Kişi oy verdi, 5 üzerinden ortalama puan: 4,29. Bu yazıya oy vermek ister misiniz?)
Loading...